Przejdź do treści strony

Franczyza - sprawdzony pomysł na biznes

Pomysł

Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes? Zostań naszym franczyzobiorcą! Działając pod szyldem Kurcze Pieczone będziesz miał możliwość korzystania z wieloletniego doświadczenia i wiedzy twórców jednej z najprężniej rozwijających się polskich sieci typu fast food.

Marka Kurcze Pieczone funkcjonuje na rynku już od 1996 roku. W tej chwili nasze lokale działają w ponad 60 polskich miastach, a ich liczba stale rośnie. Nasz sukces zawdzięczamy gronu stałych Klientów, którzy cenią nasze produkty za ich smak oraz walory zdrowotne. Dzięki ofercie, która jest atrakcyjna zarówno pod względem jakości, jak i ceny, z powodzeniem konkurujemy z popularnymi fast foodami.

Jeśli chcesz uczestniczyć w dalszym rozwoju naszej sieci i skorzystać z przewagi, jaką daje prowadzenie biznesu pod znaną marką – oferta franczyzy Kurcze Pieczona jest dla Ciebie!

Realizacja

Kto może zostać naszym franczyzobiorcą? Szukamy ludzi przedsiębiorczych, zaangażowanych w pracę i nastawionych na sukces. Od naszych partnerów oczekujemy także wyjątkowej dbałości o standard świadczonych usług i jakość serwowanych potraw.

W ramach umowy franczyzowej oferujemy Ci pomoc we wszystkich czynnościach administracyjnych potrzebnych do otwarcia punktu gastronomicznego oraz zapewnimy szkolenia dla pracowników. Pomożemy Ci w wynajęciu lokalu lub dostarczymy obiekt kontenerowy z niezbędnym wyposażeniem. Zapewnimy także dostawy pełnego asortymentu produktów z menu Kurcze Pieczone.

Wraz z prawem do posługiwania się logo Kurcze Pieczone otrzymasz dostęp do materiałów reklamowych i promocyjnych. W całej sieci korzystamy z jednakowych opakowań, strojów dla pracowników oraz elementów wystroju lokali, które tworzą spójny i rozpoznawalny wizerunek. 

Sukces

Dlaczego franczyza ułatwia osiągnięcie sukcesu? Oprócz wsparcia technicznego, zaopatrzenia produktowego oraz organizacji akcji promocyjnych i reklamowych oferujemy Ci dostęp do niezbędnej w prowadzeniu własnego biznesu wiedzy – naszego know-how. Możesz korzystać z wypracowanych przez nas metod działania oraz receptur, które gwarantują zyski.

Otwierając własny lokal w nowej lokalizacji, już na starcie otrzymujesz także kredyt zaufania Klientów, którzy znają i cenią markę Kurcze Pieczone.

Jeśli więc posiadasz kapitał, który chcesz zainwestować w sprawdzony biznes – zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:

LUKTOR Sp. z o.o.
ul. B. Chrobrego 17/7
55-200 Oława

  • tel. 71 303 74 10
  • tel. 604 111 602
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
× Zamknij